DOMY POD WARSZAWĄ

Domy na sprzedaż w atrakcyjnych cenach

Nowoczesne domy na sprzedaż pod Warszawą

Firma Mile bud oferuje nowoczesne domy pod Warszawą na sprzedaż w atrakcyjnych cenach . Szukasz domu na sprzedaż pod Warszawą? Masz szczęście, ponieważ dostępnych jest jeszcze kilka domów z naszych inwestycji które zaspokoją potrzeby każdego nabywcy domu. Jedną z kluczowych zalet zakupu domu pod Warszawą jest lokalizacja i dostępność. Nasza lokalizacja domów pod warszawa to gmina Wiązowna. Jest doskonałe miejsce zarówno dla osób związanych zawodowo z Warszawą jak i tych które chcą odpocząć od życia w mieście.

Nasze inwestycje to komfortowe i funkcjonalne domy położone głównie na terenach gminy Wiązowna w powiecie Otwockim. Jest to niecałe 25km od Warszawy   zapewniając tym samym szybkie połączenie ze stolicą . Każdy dom oferowany przez Nas posiada około 200 metrowy metraż podzielony na dwie kondygnacje  tworząc zarazem część dzienną jak i sypialną .

Ważnym aspektem szczególnie dla rodzin z dziećmi jest fakt iż dom posiada duży przestrzenny ogród. Jest on bardzo ważny ponieważ w okresie wiosenno-letnim zapewni chwilę relaksu i odpoczynku dla całej rodziny.

Nasze domy pod Warszawą to idealny wybór dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Tereny na których opieramy nasze inwestycje to również doskonałe rozwiązania dla miłośników zwierząt. Zielone okolice sprzyjać będą spacerom a naszym czteronożnym pupilom zapewnią doskonałą zabawę .  

Lokalizacja naszych inwestycji jest bardzo dogodna pod względem komunikacji a okolica jest cicha i spokojna. Nasze domy są realizowane w wysokich standardach deweloperskich o których więcej  można się dowiedzieć w naszej ofercie a stronie www.

 Nasze osiedla domów jednorodzinnych zapewniają doskonałe połączenia z stolicą ale również są doskonałym miejscem do odpoczynku od zgiełku miasta w komfortowych warunkach.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW / ZADZWOŃ

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU