DOMY NA SPRZEDAZ MAZOWIECKIE

Funkcjonalne domy na sprzedaż niedaleko Warszawy

Atrakcyjne i funkcjonalne domy pod Warszawą

Województwo mazowieckie to zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych lokalizacji związanej z rynkiem nieruchomości. Ten kierunek bardzo przyciąga zarówno sprzedających jak i kupujących . Bliskie odległości do Warszawy , wielu uczelni wyższych czy piękne zielone tereny przyciągają wszystkich. Domy na sprzedaż mazowieckie rozchodzą się tutaj w piekielnie szybkim tempie. Lepiej trzymać rękę na pulsie i szybko się decydować jeśli jest coś wartego uwagi .

Dla wszystkich chcących zamieszkać we własnym niedaleko Warszawy oferujemy nowoczesne i funkcjonalne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Nasze domy zapewniają świetne warunki mieszkalne a oddawane są w wysokim standardzie deweloperskim. Domy posiadają dwa piętra , z czego parter to część dzienna a góra to sypialnia.

Obie nasze realizacje czyli EKO-PARK oraz EKO-PARK-BIS cechują się wyjątkowo atrakcyjną lokalizacją . To doskonałe miejsca do zamieszkania dla osób ceniących sobie spokój jak i dla tych którzy spełniają się zawodowo w Warszawie. Doskonałe połączenie ze Stolicą sprawia , że trasę pokonujemy w 20 minut.

Jeśli interesuje Cię nowoczesny dom z dużym ogrodem w doskonałej lokalizacji to świetnie trafiłeś/aś . Skontaktuj się z Nami i dowiedz się więcej !

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW / ZADZWOŃ

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU