DOMY NA SPRZEDAZ POD WARSZAWĄ

Funkcjonalne i nowoczesne domy w przyjaznej okolicy

Atrakcyjne i eleganckie domy pod Warszawą

Firma Mile bud proponuje funkcjonalne i nowoczesne domy na sprzedaż pod Warszawą . Szukasz funkcjonalnego domu na sprzedaż pod Warszawą w przyjaznej okolicy? Świetnie trafiłeś/aś ponieważ obie nasze inwestycje zapewnią doskonałe warunki mieszkalne jak i lokalizacyjne. Nasze domy cechują się świetną lokalizacją i dla osób spełniających się zawodowo w Warszawie i dla tych które lubią odpoczywać w cichej i zielonej okolicy.

Nasze inwestycje to wygodne oraz atrakcyjne i funkcjonalne domy, umiejscowione głównie na terenach gminy Wiązowna (powiat Otwocki). Odległość od Warszawy wynosi zaledwie 25 km, co umożliwia szybkie połączenie z miastem.

Każdy z oferowanych przez nas domów ma około 200 metrów kwadratowych powierzchni, podzielonych na dwa poziomy , tworząc tym samym część dzienną i sypialnię. Ważną informacją, szczególnie dla rodzin z dziećmi, jest to, że każdy z domów posiada przestrzenny ogród. Jest to istotne ponieważ w okresie wiosenno-letnim zapewni domownikom chwilę relaksu i odpoczynku na świeżym powietrzu. Nasze domy na sprzedaż pod Warszawą to idealna opcja dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Lokalizacje w których budujemy nasze inwestycje, to również doskonałe miejsce dla osób posiadających psy. Zielona okolica sprzyja spacerom, a naszym czworonożnym przyjaciołom zapewnią doskonałe warunki do wychodzenia na dwór. Miejsce naszych domów na sprzedaż  jest bardzo dogodna pod względem komunikacji, a okolica jest bardzo spokojna i cicha. Nasze oferowane domy są realizowane w wysokim standardzie deweloperskim, o którym więcej można przeczytać w naszej ofercie i na stronie internetowej.

Obie nasze inwestycje EKO-PARK zapewniają doskonałe połączenia z Warszawą, a zarazem są idealnym miejscem do odpoczynku od dużych miast , w klimatycznych warunkach.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW / ZADZWOŃ

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU