DOMY NA SPRZEDAZ WIĄZOWNA

Tanie domy pod Warszawą w przyjaznej okolicy

Domy Wiązowna

Wiązowna to przepiękna i malownicza gmina z której aż 70% objętej jest różnymi formami ochrony przyrody. Na tym pięknym terenie leśnym aż 30% całej gminy stanowią lasy . Te piękne i zielone miejsca są tuż obok Warszawy właśnie w gminie Wiązowna. Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca do zamieszkania dla siebie i swojej rodziny blisko natury i jednocześnie Warszawy to jest to idealne miejsce . Domy na sprzedaż w Wiązowna to zdecydowanie świetna oferta od naszej firmy.

Nasze nowoczesne i funkcjonalne domy z pewnością będą wymarzonym miejscem do życia dla przyszłych właścicieli. W każdym domu oddajemy do dyspozycji około 200 metrów kwadratowych powierzchni które dzielą się na dwa piętra. Oczywiście parter to klasyczne miejsce na salon i kuchnię a góra to część przeznaczona na sypialnię i nie tylko. Należy wspomnieć również o bardzo przestronnym ogrodzie przynależącym do każdego domu. Po ciężkim dniu pracy to miejsce w którym z pewnością każdy podładuje baterie a dzieci będą mogły się trochę wyszaleć.

Wszystkie nasze inwestycję są realizowane w wysokim standardzie deweloperskim do którego wchodzi ogrzewanie podłogowe , wyjście na panele fotowoltaiczne czy zasilanie wodno powietrzną pompą ciepła. Można również wspomnieć o rekuperacji z odzyskiem ciepła czy instalacji pod klimatyzacji. Takich nowoczesnych rozwiązań jest zastosowanych w naszych inwestycjach bardzo wiele.

Aby poznać je wszystkie wystarczy wejść na naszą stronę i przeczytać więcej o naszych realizacjach  domów w zabudowie bliźniaczej EKO-PARK oraz EKO-PARK-BIS.

 
 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW / ZADZWOŃ

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU